محل تبلیغات شما

خواص
استفاده از یونجه برای پرورش گوسفندان یونجه به عنوان یک عدد از مواد خشک برای تغذیه دام ها استعمال می شود به طوری که نزدیک به 60 درصد از ماده خوراکی خشک دام ها را دربرگیرنده می شود . یونجه بعنوان یک گیاه تماما قابل هضم برای دام ها و گوسفندان مسئله استعمال قرار می گیرد . در واقع تمام دام ها قابلیت میل کردن مواد متفاوتی دارا هستند که می توانند بعنوان ماده ای برای تغذیه آنها محسوب شود و تبدیل به گوشت و شیر شود .

یونجه بسیار ماده پر مغذی می باشد که با نام Medicago sativa نامیده می شود و در دنیا نزدیک به 33 میلیون هکتار از یونجه کشت می شود که در کشور ما نیز استان همدان دارای بهترین دسته یونجه می باشد که به طور میانگین 39554 هکتاردر این شهر کشت می شود و برداشت آن 4612 تن می باشد .

ماشین آلات تولید خوراک دام

گونه های
یونجه در ایران
یونجه
بمی یونجه
همدانی یونجه
بغدادی یونجه
یزدی دست اندرکاران
اثر گذار بر بها غذایی یونجه: قیمت غذایی صفحه های یونجه نسبتا به ساقه آن 50 درصد پروتین آن را شامل می شود .

مواد
موءثر بر رشد یونجه: یونجه گیاهی می باشد که قابلیت و امکان پرورش در کلیه حالت آب و هوایی را داراست اما یونجه نیاز به خاک و مواد معدنی زیرا ph خاک دارااست .

شما می بایست به این نکته دقت فرمایید که می بایست بتوانید به موقع به دام ها و بخصوص حیوان ها خود علوفه ها از پاراگراف یونجه بدهید . گزینش یونجه ها بستگی به گونه دام شما دارد به تیتر مثال برای گاوهای شیرده بازه زمانی برداشت یونجه در 28 روز می باشد ولی برای گوساله های پرواری کیفیت یونجه کلیدی نمی باشد و برداشت یونجه در 25 تا 50 درصد گلدهی می باشد .

شما می توانید با خرید گوسفند از دامداری پیام بهترین گوشت گوسفندی را اخذ فرمائید . همه گوسفندان دامداری پیام ذیل حیث بهداشت می باشد و تندرست آنان تایید گردیده است .

نبود نمک در بدن دام و طیور

ارزش گوسفند زنده وان شیپ بعضی از ویژگ

علت ناچیز خوری و بی اشتهای گاو و گوسفند

یونجه ,ها ,دام ,مواد ,های ,برداشت ,می باشد ,می شود ,دام ها ,شود و ,باشد که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
harmonietabiat kavirgeraphic تخفیف فیزیک نظری هر چی که بخوای aleshanee خدمات ترجمه رسمی قیمت سرویس 7 پارچه گرانیتی kalavaran dimandticsa